Leestip van Caroline Verbruggen
altijd een boek bij hebben, me verveeld voelen als ik niks te lezen bij heb

Stilte , eenzaamheid en weidse vlaktes

4 augustus 2024

De schrijvende auteur tracht in een zelf gekozen eenzaamheid, de stukgelopen relatie met Ciro te verwerken. Met het aanleggen van een groentetuin in het dor landschap van de pampa's hoopt hij klaarheid te krijgen.

Door de mooie beschrijvingen, de stilte, de eenzaamheid, het moeilijk uiten van zijn homo-zijn bij zijn familie, weer te geven, leef je mee.

De uitgestrektheid van de pampa draagt bij aan het zich klein en nietig voelen en toch kan er een sprietje ontstaan om verdriet, verlies te verwerken.

Synopsis

Een homoseksuele schrijver probeert in eenzaamheid troost te vinden in het aanleggen van een tuin op de Argentijnse pampa, maar het dorre landschap en zijn herinneringen aan verloren liefde laten zich moeilijk beteugelen.

Leestip van Caroline Verbruggen
altijd een boek bij hebben, me verveeld voelen als ik niks te lezen bij heb

De vlaktes
Titel:
De vlaktes
Auteur:
Federico Falco
# pagina's:
222 p.
Genre:
Romans
Uitgeverij:
Koppernik
ISBN:
9789083323992
Materiaal:
Boek
Onderwerp:
Argentinië, Homoseksuele mannen, Rouwproces, Verloren geliefde, Natuur

Gerelateerde leestips