Els de Vuyst
Leestip van Els de Vuyst
Lezen is denken in andermans hoofd... (Schopenhauer, 19de E)

Gelukkig is er liefde

16 maart 2025

Ik leefde heel erg mee met Leo die zielsveel van haar partner houdt, maar machteloos staat tegen de ideeën die zich in zijn hoofd ontwikkelen.

De liefde tussen beiden wordt op een warme, intieme manier beschreven. Elkeen uit zijn of haar liefde op een eigen, andere manier. Het blijft een uitdaging om elkaar te beminnen om wie de ander is, zonder hierbij jezelf te verliezen. Er zit zoveel begrip in dit boek.
De onmacht tegenover waanideeën is zo voelbaar. Een hoofd kan zo sterk zijn, zoveel vasthouden, zoveel geloven…

Wat is echt? Wat is verzonnen?

Ik hoop dat mensen die zoiets meemaken ergens omringd worden door mensen die om hen geven. En dat ze blijven proberen om mensen te vertrouwen die het goed met hen voor hebben, bij wie ze hun ei kwijt kunnen en toch ook zichzelf mogen en kunnen zijn.

Synopsis

De wereld van een jonge vrouw in Brussel stort in wanneer haar vriend een psychiatrische stoornis krijgt.

Els de Vuyst
Leestip van Els de Vuyst
Lezen is denken in andermans hoofd... (Schopenhauer, 19de E)

Ik ben er niet
Titel:
Ik ben er niet
Auteur:
Lize Spit
# pagina's:
570 p.
Genre:
Romans
Uitgeverij:
Das Mag Uitgevers
ISBN:
9789493168718
Materiaal:
Boek
Onderwerp:
Trauma's ; jeugd, Relaties, Psychosen, Bipolaire stoornissen

Gerelateerde leestips