Hilde De Belie
Leestip van Hilde De Belie
Mijn leven zou zonder boeken een stuk saaier en mijn wereld een stuk kleiner zijn.

Bij het lezen van de laatste 10 blz van dit boek vraag je je af hoe het in hemelsnaam mogelijk is dat je na het eerste hoofdstuk nog niet besefte hoe de vork aan de steel zat.

26 oktober 2026 - 2 keer bekeken

Een boek dat zich afspeelt in het zeer katholieke Spanje. Over de vele kanten van het moederschap, over vrouwen die kinderen willen en vrouwen die absoluut geen kinderen willen, over vrouwen die de moeder worden van hun eigen moeder enz.

En over Elena, een oude moeder met vergevorderde Parkinson, die kost wat kost wil bewijzen dat het niet waar is: haar dochter kán zich niet hebben opgehangen in de kerktoren. En die hulp zoekt om dit te bewijzen.

Synopsis

Een oude vrouw in Buenos Aires is ervan overtuigd dat haar dochter niet door zelfmoord, maar door een misdrijf om het leven kwam. Zijzelf kan echter geen nader onderzoek doen daar ze aan een ernstige vorm van parkinson lijdt.

Hilde De Belie
Leestip van Hilde De Belie
Mijn leven zou zonder boeken een stuk saaier en mijn wereld een stuk kleiner zijn.

Elena weet : roman
Titel:
Elena weet : roman
Auteur:
Claudia Piñeiro
Vertaler:
Mariolein Sabarte Belacortu
# pagina's:
151 p.
Genre:
Romans
Uitgeverij:
Meridiaan Uitgevers
ISBN:
9789493169890
Materiaal:
Boek
Onderwerp:
Ziekte van Parkinson, Ouderen, Dood, Moeder-dochterrelatie, Ziekten
Sfeer:
Donker,
Hard,
Tragisch

Gerelateerde leestips